Haber

MARKA Konferansı, İş Dünyası İçin 2019'un Yol Haritasını Çiziyor!

MARKA Konferansı, İş Dünyası İçin 2019'un Yol Haritasını Çiziyor!

Lider konferans kuruluşu Yürekli'nin Yapı Kredi World ana sponsorluğunda düzenlediği MARKA 2018 Konferansı başlıyor. 12-13 Aralık'ta Hilton İstanbul Bomonti'de, 2000'e yakın iş liderinin katılımıyla gerçekleştirilecek konferans, 19'uncu yılında da katılımcılara kazandırdığı bilgi, ilham, fikir ve ortak paylaşımla unutamayacakları bir konferans deneyimi yaşatacak.

Serüvenin başladığı 2000 yılından beri, misyonu iş dünyasının ve Türkiye markalarının global rekabet gücünü artırmak olan MARKA Konferansı'nda 70'i aşkın yerli ve yabancı konuşmacı yer alacak. Hayatın her alanından ilham verici örneklerle dolu, 15 dakikayı aşmayan oturumların olduğu konferansta yıldızlar geçidi yaşanacak.

MARKA 2018 sahnesinde tarihin en büyük 300 mucidinden biri Jaron Lanier, Avrupa'nın en ünlü etik hacker'ı Jamie Woodruff, moda dünyasına yön veren ünlü modacılar Roland Mouret, Alice Temperley ve Philipp Plein, müzik dünyasının yıldızı Yalın, edebiyatçı Ahmet Ümit, ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, dünyaca tanınan çağdaş sanatçı Refik Anadol, hayran kitlesi hızla artan stand-up'çı Kaan Sekban, Galatasaray'ın kalecisi, örnek sporcu Fernando Muslera, dünyaca ünlü fizikçi Yeşim Darıcı, şöhreti sınırlarımızı aşan tenor, aynı zamanda Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, moda markalarıyla yaptığı işbirlikleriyle dünyanın dikkatini çeken Stephen James, çarpıcı çalışmalarıyla bilinen dev nörobilimci Beau Lotto, yayınlandığı sırada hayatı durduran Çukur dizisinin senaristi Gökhan Horzum ve başrollerinden Ercan Kesal, Türkiye ve dünyadaki risk ve fırsatları anlatacak olan Uğur Gürses, Türk dizilerinin dünya hakimiyetini anlatmak üzere sektörün önemli isimleri Ateş İnce, Dario Turovelzky'nin yanı sıra oyuncular Bergüzar Korel, Engin Akyürek, ünlü tasarımcı Terri Pecora ve ünlü sanatçı Arik Levy gibi konuşmacılar yer alacak.

“En Güçlü Fikir Platformu, En Güçlü İçerik”

Bu konferansın iş dünyasının yakın geleceğine şekil veren en güçlü fikir platformu olduğunu belirten Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör MARKA 2018'i ve benzersiz network ortamını şöyle anlatıyor: “Katılımcı profilinin iş dünyası liderleri olduğu dikkate alındığında benzersiz network ortamı sunuyoruz. MARKA Konferansı'nın özgün kimliği benzersiz karakteristiği yavaşlamaya veya durmaya izin vermiyor, daha ileri ve daha yükseğe gitmek için belirgin bir yol çiziyor. Katılımcılarımız MARKA 2018'de eşsiz bir beyin ve ruh tazelenmesi yaşayacak. Bu yıl içerik ve deneyimlerde zeka ve duygu ön planda olacak. Bu iki özelliğin kesişme alanlarının ustalıkla işlenmesi sayesinde katılımcıların yaratıcı, keskin düşünce üretme becerisi üst seviyede tetiklenecek.”

MARKA Konferansı'nın heyecanı konferans süresince hiç dinmiyor çünkü 15 dakikayı aşmayan sunumlar konferansa büyük bir dinamizm katıyor. 15 dakika içerisinde sunumunu tamamlayamayan konuşmacılar “Don't Speak” şarkısı eşliğinde sahneden iniyor.

MARKA Konferansı, geride kalan 18 yılda 700 konuşmacının, 27 bin katılımcıya seslenmesini sağladı. Ve her dinleyicinin fikir dünyasında bir iz bıraktı. Bu yıl iki gün içerisinde 70'i aşkın konuşmacı, katılımcılara seslenecek. MARKA Konferansı, bu yıl yine çıtayı yükseltme sözünün arkasında duracak: 2018, içerik açısından en güçlü yıllardan biri olacak.

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!