Haber

Viell 1 Milyon TL yatırım aldı.

Viell 1 Milyon TL yatırım aldı.

Viell 1 Milyon TL yatırım aldı

21-55 yaş aralığında yeni nesil iş insanları, expatlar, profesyoneller, sanatçılar, girişimciler ve tasarımcılar gibi seçkin üyeleri içinde barındıran, kitlesi geniş, kendi içerisinde segmentlere ayrılmış sosyal bir kulüp olan Viell, ilk yatırım turunu tamamladı. Yatırım turunu 1 Milyon TL ile tamamlayan Viell; bu özel kitleye ulaşmak isteyen üst segment markalar için online pazarlama platformunu hayata geçirdi.

 

Faaliyete geçmesinin ardından çok kısa bir süre geçmesine rağmen büyük ilgi gören Viell platformuna Türkiye’nin en büyük holding ve şirketlerinin yönetim kurulu üyeleri ve aile bireylerinden oluşan 1.228 kişi katıldı. Bu iş insanları ile iletişime geçmek isteyen 7.456 kişi ise Viell uygulamasını indirdi. Büyük ilgi gören Viell, kısa sürede yatırımcıların da ilgisini çekti ve ilk turda 1 Milyon TL’lik yatırım aldı.

 

Viell uygulaması, üyelerinin kendi iş ve ilgi alanlarına uygun üyelerle ve şirketlerle kolaylıkla tanışıp iletişim kurmalarını sağlıyor. Trendleri belirleyen, yeniliğe açık, üst segment tüketim alışkanlığına sahip kişilerden oluşan Viell platformuna üyelik için başvuran kişi sayısı da artmaya devam ediyor.

 

Yazılımındaki yapay zeka özelliği sayesinde, üyelerin ilgisini çekebilecek içerikler ve markaları kişiye özel sıralayarak dinamik bir uygulama deneyimi yaşatan Viell, üyelerine seçkin markalardan özel indirimler ve ayrıcalıklar da sunuyor. Viell üyeleri, kendilerine özel gerçekleştirilen deneyim ve etkinliklerde keyifli vakit geçirirken sosyal ve iş çevrelerini nitelikli biçimde genişletebiliyor.

 

Viell’e nasıl üye olunur?

Üyelerinin, üniversite, şirket, unvan başta olmak üzere detaylı parametrelerle üye araştırması yaparak doğru kişilere anında ulaşmasını, lifestyle, iş, tasarım ve ilgi alanına giren her konuda en güncel ve kaliteli haber içeriklerine ulaşmasını sağlayan Viell uygulaması kısa süre önce App Store’da yerini almıştı.

 

App Store’dan indirilen Viell uygulaması içerisinde yer alan iletişim formundaki isim, mezun olunan üniversite, doğum tarihi, çalışılan sektör, şirket ismi, lokasyon gibi bilgilerin doldurulup fotoğrafın eklenmesi, sisteme girişin ilk adımını oluşturuyor. Sistem tarafından gönderilen onay maili ardından kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş sağlanıyor.

Viell’e üye olarak kabul edilebilemek için başta gelen kriterler ise, eğitim durumu, kariyer, sektör ve şirket isminden oluşmakta.

 

Üst segment markalar için yeni pazarlama platformu

Viell, üyelerine sunduğu ayrıcalıkların yanı sıra üst segment markalara da ayrıcalıklar tanıyor. A+, A, B+ ve B tüketici segmentindeki üyelerden oluşan Viell platformu, markalara üyelerinin ilgi alanlarına göre düzenlenen içerik alanlarında, hedef kitlesine göre konumlandırılan reklamlar verme imkanı tanıyor. Markalar, uygun Viell üyelerine uygulama içinden direkt mesaj göndererek potansiyel müşterilerine doğrudan ulaşıp, mesaj reklamı, bildirim reklamı ve e-posta reklamı da yapabiliyor.

 

Etiketler:

  • uygulama
  • Viell
  • yatırım

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!