İş Dünyası

Akbank'ın StartUpCampus
Girişimcilik Programı:
Başvuru için
son gün 5 Ekim

Akbank'ın StartUpCampus
Girişimcilik Programı:
Başvuru için
son gün 5 Ekim

Akbank'ın StartUpCampus Girişimcilik Programı: Başvuru için son gün 5 Ekim

Endeavor ve Akbank iş ortaklığında hazırlanan StartUpCampus Girişimcilik Programı’nın ilkine bu sonbaharda tanıklık edeceğiz. 10 haftaya yayılacak bir eğitim, atölye, mentörlük süreciyle desteklenecek olan program Kasım 2018 - Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Programın seçtiği kişilere bir fırsat daha sunuyor:projeleri potansiyel yatırımcıya tanıtma.

 

Endeavor Türkiye ve Akbank, son 3 yıldır hayata geçirdiği genç girişimcilik programı CaseCampus’te kurulan girişimlerin başarı hikayelerinden yola çıkarak, girişimleri büyümeleri yolunda destekleyecek yeni bir programa başlıyor. Genç girişimciler StartUpCampus Programı’nda işlerini büyütme yolunda  destekleyecek eğitim ve atölye çalışmaları ile mentorluk sürecine dahil olacaklar. StartUpCampus’e katılan tüm startup’lara ayrıca program ana destekçisi ve iş ortağı olan Akbank’ın inovasyon ekibiyle tanışma ve işbirliği fırsatlarını değerlendirme fırsatı sunulacak.

 

Endeavor ve Akbank, şirketini kurmuş gençleri StartUpCampus Programı’na davet ediyor
 

StartUpCampus Programı, girişimciliği bir kariyer yolu olarak seçmiş, şirketini kurmuş veya erken aşama ürününü pazara sunup ilk satışını gerçekleştirmiş, 35 yaşın altındaki girişimcileri 10 haftalık programa kabul ediyor. Programın ilk döneminde 12 startup, girişimcilere özel olarak tasarlanmış  eğitim ve atölyelere katılıp Endeavor’ın deneyimli mentorlarınden mentorluk desteği alacak ve yatırımcılarla bir araya gelecek.
 

StartUpCampus Programı’na 12 startup’ın her birinden seçilen bir girişimci ve bir kurucu ortak dahil edilebilecek.  Kurucu ortaklar ayrıca program sonunda gerçekleştirilecek Demo Day ile yatırımcılara sunum yapma imkanı bulacak.

 

Programı başarıyla tamamlayan girişimciler ayrıca Endeavor’ın ulusal ve uluslararası mentor ve girişimci network’üne erişim şansını yakalayacaklar.

 

Başvuru için son gün 5 Ekim


Türkiye’nin her yerinden genç girişimciler tarafından kurulmuş startup’lara açık olan programa başvurular www.casecampus.org web sitesi üzerinden 5 Ekim Cuma gün sonuna kadar yapılabilecek. Başvurularda; başvuran kurucu ortağın ana ortaklardan ve 35 yaşın altında olması, şirketin kurulmuş ya da MVP’nin (erken aşama ürün) pazar sunulmuş olması, ilk satışın yapılmış olması, kurucu ortaklar dışında en az bir çalışanının olması gibi kriterler aranacak.

Etiketler:

  • akbank
  • girişimci
  • proje
  • destek
  • endeavor

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!