Bayilik Haberleri

Burger King Bayilik

Burger King Bayilik

Burger King ® Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

  1. Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olmak
  2. Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi
  3. Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmek

Burger King Bayilik Şartları 2013 Burger King Bayilik Eğitim:Seçilen işletmeci adayı, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Burger King Bayilik Destek Hizmetleri: İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Burger King Yatırım Şartları: Yatırım maliyeti; restoranın yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle birlikte 700.000 USD+ KDV ‘den başlamaktadır.

Burger King Bayilik Yer Seçimi:

  1. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır.
  2. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

Burger King Bayilik Fiziksel Özellikler: İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alanı ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımızın için depolar dahil 120 m2 alan yeterli olacaktır.

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!