Marka Hikayeleri

Electric Paint Lamp
Boyadığınız Her Yer
Lambaya Dönüşsün

Electric Paint Lamp
Boyadığınız Her Yer
Lambaya Dönüşsün

Bir parça kağıt, iletken boya ve bir aydınlatma kartı ile dokunmaya duyarlı bir lamba devresi yapmak çok kolay! Lamba yapım seti Electric Paint Lamp Kit, kullanıcılarına kendi lambalarını 3 basit adımda tasarlama imkanı tanıyor. Kickstarter‘da fonlanmakta olan bu teknoloji büyük ilgi görmüş durumda.

İletken Boya Nedir?

Electric Paint toksit olmayan, su bazlı ve üzerinden elektrik akmasını sağlayan iletken bir boya. İstediğiniz her yüzeyde kullanabileceğiniz bu boyayı sürdüğünüz yer artık elektrik enerjisini üzerinden geçirebiliyor. Bu sayede düğmeleri, devreleri boyayabiliyor ve kağıt, plastik, tekstil malzemeleri için iletken bir yapıştırıcı olarak kullanabiliyorsunuz. Evimizde kullandığımız açma kapama düğmelerinin yerine dilediğimiz yerde bir elektrik devresi oluşturarak lambanızı açıp kapatabiliyorsunuz. Üstelik istediğiniz gibi şekiller ve tasarımlar yapmak mümkün. Her şey sizin zevkinize kalmış durumda…

Kendi Zevkine Göre Boya ve Çalıştır

Electric Paint Lamp Kit ile kullanıcının bir kağıdı lambaya dönüştürmek için 3 basit adımı yerine getirmesi gerekiyor. Önce devre haline getirmek istediğiniz yeri iletken boya ile boyuyorsunuz. Sonra fişe takıyorsunuz ve düğmeye basmanız yeterli!

Seti kullanarak 3 ayrı türde lamba yapmak mümkün. Üstelik herhangi bir alete, tesisat bilgisine ya da yazılım bilgisine sahip olmaya gerek yok. Hem kendi odasını tasarlamak isteyenler hem de hediye edeceği lambayı kendi üretmek isteyen amatörler için inanılmaz keyifli bir set.

Açma Kapama Düğmelerini Oluşturmak

Lambanızın çalışıp çalışmadığını test etmek için bir zemini boyayarak dokunmaya duyarlı siyah noktalar yaratmanız gerekiyor. Bu noktaları yaratmak için kitin içinde bulunan örneklerden faydalanabilirsiniz veya tamamen kendi yaratıcılığınızı kullanarak tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ancak düğmelerin boyutunun ve şeklinin, parmaklarınızla müdahale edebileceğiniz ölçülerde olması gerekiyor.

Paket içeriğinde gelen aydınlatma kartı; açma-kapama, ışığı kısma-artırma ve zoom yapma-uzaklaşma olmak üzere 3 farklı aydınlatma seçeneği sunuyor.

Lambanızı Çalıştırmak Bu Kadar Kolay

Kontrol düğmelerine sürdüğünüz boyanın kurumasından sonra, aydınlatma kartını basit bir hareketle kitin içinden çıkan kağıt şablonun içine yerleştirin. Ardından kartın kenarında bulunan USB girişe Mikro USB kablosunu takın ve herhangi harici bir güç kaynağından güç almasını sağlayın. Böylece evde, ofiste ya da atölyede rahatlıkla kullanabileceğiniz şık bir lambanız oluyor.

Etiketler:

  • marka hikayeleri
  • elektrik lamp kit
  • bare conductive

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!