Marka Hikayeleri

Trident Su Altı Scooter
Tatillerin Vazgeçilmezi
Olmaya Aday

Trident Su Altı Scooter
Tatillerin Vazgeçilmezi
Olmaya Aday

Geneinno su altı teknolojileri üreten, özellikle de su altı scooterı ve su altı drone’u olarak tabir edebileceğimiz araçlarda uzman olan Çin’li bir şirket. Daha önce Titan ismini verdikleri drone ile piyasada büyük bir beğeni kazanmışlardı. Titan, 4 yatay 2 dikey iticisi olan güçlü bir su altı aracı. 150 metre derinliğe inebiliyor ve 160 derece görüş açısına sahip lensleri ile 4K Ultra HD videolar kaydetmenizi sağlayabiliyor. Üstelik satış fiyatı yalnızca 800 dolar!

Şirket son olarak tasarladığı su altı scooter'ı Trident ile dalış ve keşif meraklılarına muhteşem bir eğlence vadediyor. Trident, dalgalara ya da akıntıya rağmen su altında özgürce hareket imkanı sunan bir teknolojiye sahip. 2 yanından tutuyor ve motorları çalıştırıyorsunuz hepsi bu! Sonrası filmlerden aşina olduğunuz su altı yolculuğu… Bu eğlenceli ve havalı su altı scooter’ı dalış deneyiminizi daha güzel hale getirmek için tam da ihtiyacınız olan ürün. Eğer siz de tatillerinizi denizden ve su altı dünyasından uzakta geçirmek istemeyenlerden iseniz Trident piyasaya çıktığında mutlaka 1 tane edinmelisiniz.

İsmini Aquaman'in Mızrağından Almış

Trident, ismini bir DC Comics karakteri olan ve son olarak Justice League filminde boy gösteren Aquaman karakterinin 3 Çatallı Mızrak biçimindeki silahından alıyor. Akıntıya ve dalgalara rağmen istediğiniz yöne rahatça ilerleyebilme gücü sağlayan ürün, kendinizi Aquaman gibi hissetmenize yardımcı olabilir.

Trident, benzer ürünlerden farklı olarak iki pervane arasına yerleştirilmiş tutma yerleri sayesinde aracı çok daha kolay kullanabilmenizi sağlıyor. Eğer ürünün videosunu izlerseniz hareket kabiliyetinin ne kadar iyi oluğunu; özellikle dönüşlerde ne kadar becerikli bir ürün olduğunu siz de görebilirsiniz.

Su Altında Saatte 7 km Hız

Trident’ın 2 hız kademesi bulunuyor. İlk kademede saatte 3.5 km; 2. Kademede ise saatte 7 km hız yapabiliyor. Ayrıca yaklaşık 50 metre derine inmek mümkün. Tabi o derinlikte basınca dayanabilmeniz için dalış ekipmanına sahip olmanızda yarar var. Trident, 24V / 6,000 Mah lityum pil kullanıyor; bu da tam dolu bir batarya ile su altında yaklaşık 1 saat geçirebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca üzerinde aksiyon kamerası yerleştirmek için özel bir aparat var. Böylece dalışı kolayca kayıt altına alabiliyorsunuz.

Su altı drone’ları da üreten teknoloji girişimi Geneinno, Trident için Indiegogo’da fon kampanyasını başlatmak üzere. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Etiketler:

  • marka hikayeleri
  • Trident
  • teknoloji
  • Geneinno

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!