Haber

GoDaddy, dijital
eğitim programı için
Lüleburgaz’da KOBİ’lerle
bir araya geldi.

GoDaddy, dijital
eğitim programı için
Lüleburgaz’da KOBİ’lerle
bir araya geldi.

GoDaddy, dijital eğitim programı için Lüleburgaz’da KOBİ’lerle bir araya geldi.

 

GoDaddy’nin, KOBİ’lere yönelik dijital eğitim programı Lüleburgaz Belediyesi iş birliği ile başladı. Türkiye’nin dört bir yanından kadın kooperatifleri üyelerine, web sitesi kurumu ve ve işletmelerin online dünyada varlık göstermeleri konusunda eğitim verildi.

 

Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcılarından GoDaddy’nin KOBİ Eğitim Programı’nın Türkiye startı verildi. Lüleburgaz Belediyesi’nin “İnovasyon ve Tasarım Yılı” etkinlikleri kapsamında, 27 Ekim’de gerçekleştirilen etkinlikte GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmelere online varlıklar oluşturma ve varlıklarını büyütme konusunda çözüm üretme misyonunu destekliyor. Gerçekleştirilen ilk eğitimde Türkiye’nin dört bir yanından gelen kadın kooperatifleri üyeleri ile bir araya gelerek onlara küçük işletmelerin online varlıklarını nasıl oluşturabilecekleri anlatıldı.

 

GoDaddy, KOBİ Eğitim Programı kapsamında işletmelerin güçlü, profesyonel dijital varlıklara sahip olmasının önemini vurguladı. Tek günlük programda online varlığın ne olduğu, neden gerekli olduğu, küçük işletmelere sunduğu avantaj ve fırsatlar ile küçük işletmelerin nasıl güçlü web siteleri oluşturabileceği konuları ele alındı. Eğitimde tüm katılımcılar Web Sitesi Mimarı’nı kullanarak web sitelerini kurdular.

 

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, konuyla ilgili olarak, “2018 yılını İnovasyon ve Tasarım yılı olarak duyururken teknolojinin, yenilikçiliğin ve girişimciliğin bu coğrafyada her zamankinden daha güçlü yeşerebileceğine inanarak yola çıktık. Bu kapsamda çok sayıda etkinlik gerçekleştirdik ve aralarında GoDaddy’nin de bulunduğu birbirinden değerli isimleri misafir ettik. GoDaddy’nin Web Sitesi Mimarı eğitimi bölgedeki küçük işletmelerin dijitalleşmesi yolunda yardımcı ve önemli bir adım oldu” dedi.

 

GoDaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber ise, “Lüleburgaz Belediyesi’nin İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinliklerinin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız, işletmelerin dijital varlıklarının olmasının avantajlarını anlatmak ve küçük işletmelere işlerini online dünyada var etmek ve yönetmek için ihtiyaçları olacak bilgi ve araçları sunmaktı. Bunun temelinde, pratiğe de dökülebilen eğitimlere olan inancımız ve bağlılığımız yer alıyor. İlk eğitimimize katılanlar artık neden ve nasıl web sitesi kurulacağını, online olmanın avantajlarını ve işletmelerini verimli bir şekilde büyütmek için sunduğumuz araçları nasıl kullanabileceklerini biliyor.” dedi.

 

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Web Sitesi Mimarı’nın yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor.


 

Etiketler:

  • eğitim
  • dijital
  • kobi
  • GoDaddy

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!