Türkiye'de Bayilik

Köpeğiniz İçin
Akıllı Kemik
Wickedbone

Köpeğiniz İçin
Akıllı Kemik
Wickedbone

Evlerimizde baktığımız evcil hayvanlarımızın sağlığı ve mutluluğu için bolca egzersiz yapmaları ve oyun oynamaları gerekiyor. Özellikle köpekler, ırkına ve yaşına göre değişmekle beraber günde ortalama 2 saat yürüyüş yapma ihtiyacı duyarlar. Buna bir de oyun oynamak ve temizlik için harcayacağımız süreyi eklersek bir köpek bakmanın zaman maliyeti günde 3 saati bulur. Bu sepeble, özellikle büyük şehirlerde apartman dairelerinde yaşayan, geç saatlere kadar çalışmak durumunda olan çoğu insan için köpek bakmak büyük bir zorluk haline gelebiliyor. Wickedbone ise bu duruma bir çözüm üretmek amacıyla geliştirilmiş bir ürün. Kemik şeklindeki wickedbone, köpeğinizin ilgisini çekiyor ve onun oyun arkadaşı oluyor. Köpeğiniz wickedbone’un peşinden koşarak, onunla debelenerek ya da ısırarak enerji harcıyor; oyun oynama ihtiyacını gideriyor. Üstelik ürün, yumuşak dokusuna rağmen ısırıklara oldukça dayanıklı bir şekilde üretilmiş…

Kickstarter üzerinde devam eden fonlama sürecinde hedeflediği rakamlara ulaşan Wickedbone, sıradan köpek oyuncaklarının oldukça ötesinde. Tüylü dostlarımız için satın aldığımız top, kemik ya da plastik oyuncaklarından farklı olarak teknoloji ve yeniliği birleştiren birleştiriyor. 9 farklı hareket özelliği bulunan bu kemik sayesinde köpeğiniz sıkılmadan oyun oynayabiliyor.

Wickedbone İki Farklı Modda Kullanılabiliyor

Wickedbone ile farklı zeminlerde basit bir ayarlama yaparak aynı performansı alabiliyorsunuz. Oyuncak iki farklı moda sahip… Drive isimli modunda, Wickedbone’a akıllı telefonunuzdan Bluetooth ile bağlanabiliyor ve seçtiğiniz hareketleri ona yaptırabiliyorsunuz. Köpeğiniz hangi harekete daha iyi tepki veriyor ve daha interaktif şekilde oynuyorsa onu daha yoğun kullanabiliyorsunuz.

İkinci mod olan interactive modunda, cihaz içindeki hareket algılayan sensörler ve yazılımı sayesinde köpeğinizin hareketlerine ve ruh haline göre tepkiler veriyor. Örneğin, köpeğiniz koşarken Wickedbone da onun peşinden gidebiliyor. Köpeğiniz kemiği kovalıyorsa da bunu algılayarak kaçma eylemine girişebiliyor.

Köpeğiniz hiç ilgilenmiyorsa, onun ilgisini çekmek üzere eylemlerde bulunan wickedbone, özellikle evde olmadığınız zamanlarda köpeğiniz için harika bir arkadaş olmaya aday!

Wickedbone Yumuşak Ama Dayanıklı

Wickedbone, yumuşak ve dayanıklı bir yapıya sahip. Polikarbonattan üretildiği için, köpek ısırdığında veya patileriyle hırpaladığında ona yumuşak bir his sağlıyor. Kolay kolay da zarar görmüyor. Wickedbone, ABD’de bakanlık tarafından onaylanmış malzemeler ile üretilmiş; yani aileniz için sağlıklı ve güvenli. USB ile kolayca şarj edilen cihazın bataryasının dolması yalnızca 1 saat sürüyor. Drive modunda 40 dakika, Interactive Modda ise 4 saat aralıksız çalışabiliyor.

Siz de tüylü dostunuza bir hediye almak isterseniz ürünün Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

  • marka hikayeleri
  • teknoloji
  • wickedbone

E-mail listesine kayıt olun
tüm fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun