Bayilik Veren Firmalar

Etsiz Çiğköftenin Mucidi
Lagash
Yeni Bayilerini Arıyor

Etsiz Çiğköftenin Mucidi
Lagash
Yeni Bayilerini Arıyor

Bildiğiniz üzere hazır yemek sektörünün hatta genel olarak küçük girişimcilik ekosisteminin tartışmasız lideri çiğköfte firmalarıdır. Her geçen gün sayıları artan çiğköfte markaları bu büyük pazardan pay kapabilmek için adeta yarışıyorlar. Çiğköfte sektörünün lider birkaç oyuncusu var ve bunlar pastanın büyük kısmını kendilerine ayırmışlar. Bugün, çiğköfte devlerinden Lagash’ın hikayesinden ve hedeflerinden bahsedeceğiz; bununla birlikte lagash çiğköfte yatırım maliyeti, bayilik koşulları ve kar marjı gibi konulara da değinerek bayilik almak isteyen girişimcilere yol göstereceğiz.

Lagash Çiğköfte Hakkında

Adıyamanlı çiğköfteci Mehmet Akıncı’nın hikayesi 1994 yılında başlamıştır. Mehmet usta, sektördeki 30 yıllık tecrübesine de güvenerek Lagash ismiyle yepyeni bir marka kurar. Çiğ köftede et yerine ceviz, badem ve fındık gibi çeşitli malzemeler kullanarak farklı bir sos icat eder. . Bugün milyonlarca insanın sofralarına lezzet katan  hem sağlıklı hem de gıda yönetmeliklerine uygun etsiz çiğ köfte lezzeti işte bu şekilde ortaya çıkmıştır.

Bu yeni çiğköftenin Türkiye’de gıda sektörünün geleceğini değiştireceğini belki o gün kimse bilmiyordu ancak Lagash’ın kurucusu ve etsiz çiğköfteni sahibi Mehmet Usta bunu başaran kişi olmuştur.

Lagash İsminin Anlamı Nedir?

Mezepotamya’da yaşayan birçok farklı kavimden ilk öne çıkan ve daha sonraki medeni oluşumların temelini atan Sümerlilerdir. Gerek yazı, dil, astronomi, matematik gerek ise; din, fal, büyü, mitoloji gibi alanlarda ilk öne çıkan ve bilinen toplumdur. “ Yaratılış” ve “Tufan”a ilk kez Sümerliler’de rastlanır. Sümer Dönemi’nde 21’i büyük olan yaklaşık 35 büyük şehir ve kasaba vardı. Bunlar arasında en önemli şehirler LAGASH, Kış, Nippur, Zabalam, Umma, Eridu, Kurda ve Urukur sayılabilir.

LAGASH, Fırat ve Dicle Nehirleri’nin birleşme yerinin kuzeybatısında yer alan tarihteki en eski medeniyetlerden biridir. Hem Sümerliler’in hem de daha sonraları Babilliler’in en büyük şehridir. Başkenti Girsu idi. Krallık yaklaşık 1.600 km2’lik bir alanı kaplıyordu. LAGASH şehri M.Ö. 2075’ten M.Ö. 2030’a kadar dünyanın en büyük şehri olmuştur.

İster Stand İster Dükkan

Son yıllarda AVM içlerinde çiğköfte standı görmeye epey alıştık. Lagash çiğköfte de bu konsepte uygun çok sayıda standın ölçülerine göre tasarımlarını hazırlamış durumda. Yerinizi almak için uygun bir alışveriş merkezi ya da mağaza gözünüze kestirdiyseniz harekete geçmenizin önünde hiçbir engel yok. Lagash stand ölçüleri ve özellikleri bakımından size son derece esnek seçenekler sunuyor.

Lagash, Türkiye genelinde sektöre yön veren öncü çiğköfte firmalarından biridir. Bu doğrultuda istikrarlı bir büyüme planı ile çalışarak bünyesine yeni bayilikler katmaktadır.

Lagash Çiğköfte Bayiliği İçin Aranan Özellikler

♦ Bir haftalık eğitime katılabilmek

Alacağınız bu eğitimle şubenizin başına geçtiğinizde tek başınıza işi yürütebilme kapasitesine sahip olacaksınız.

♦ İşe gereken süreyi ayırabilmek

Markanın büyümesine katkı sağlayabilecek satışa ulaşabilmeniz için şubenizde yeterli ölçüde bulanabilmeniz ve bu saatlerin en verimli şekilde geçmesini sağlamanız gerekmektedir.

♦ Yüksek enerjili olmak

İşine kanalize olabilen, enerjisinin bir bölümünü oraya en iyi şekilde yansıtabilen biri olmanız sizin ve ekibinizin motivasyonu için son derece önemlidir.

♦​​​​​​​ Lagash işletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilmek

Lagash markasının belirlenmiş standartlarını korumak sürekli büyüyen markamız için son derece önemlidir ki her bir Lagash şubesinin aynı standartlarda ürün ve hizmeti sunması markalaşma süreçlerinde en önemli unsurlardan biridir.

♦​​​​​​​ Müşteri odaklı olabilmek

Siz de hak verirsiniz ki müşteri bir markanın sahip olduğu en önemli değerdir. Onun olmaması durumunda diğer şeyler pek bir anlam ifade etmeyecektir. Bu gerekçeyle müşterinin her zaman alışveriş yapması için çalışmalarımı onlara göre şekillendirmeli, müşteri odaklı davranmalıyız.

♦​​​​​​​ Yatırım maliyeti ve işletme devamlılığını sağlayabilecek finansal güce sahip olmak

Her ne kadar yatırım maliyeti düşük olup kârı yüksek olsa da adayın işletmenin devamını ağlayabilecek finansal güce sahip olması gerekmektedir.

Siz de belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Lagash Çiğköfte Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz.

Etiketler:

  • çiğköfte
  • lagash

E-mail listesine kayıt olun
tüm fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun