Bayilik Haberleri

Lunchbox Franchise

Lunchbox Franchise

Franchise Girişimcisi yapacağı yatırım tutarını bir yıl sonunda hiçbir gerekçe göstermeksizin işletmesini iade ederek alabilecek.

 

The Lunch Box Company olarak 2001 yılında İtalya’dan Meksika’ya, Fransa’dan Çin mutfağına kadar uzanan Dünya mutfaklarının en başarılı yemek çeşitlerini, Türk damak lezzetlerine en uygun hale getirerek ilk şubesini Güneşli’ de açtı.

Ürün, servis, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini kapsayan misyon ilkeleriyle yola çıkan Lunch Box, müşteri odaklı kalite anlayışıyla hizmet sektöründe faaliyet göstermeye başlamış, içerisinde bulunduğu sektör de marka algısını ve bağlılığını yaratabilmeyi başarmıştır. İlk şubenin açılmasından itibaren emin ve güvenilir adımlarla ilerleyerek günümüzde 2.000 m2’lik bir merkez binasına, şubeler zincirine ve 350 kişilik çalışma ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlıklı beslenmek için lezzetten vazgeçmemeyi, kaliteli hizmet alabilmek için de yüksek fiyatlar ödemek zorunda olunmadığını gösterebilmeyi hedeflemiş olan Lunch Box, Dünya mutfağının en seçkin örneklerini yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı başarmıştır.

 

FRANCHISE HEDEFLERİ

Lunch Box markası; edindiği ilkeler bütününde yürüdükleri yolun başarılı olduğunu, misyonlarının doğru ilkelere dayandığını düşündüklerinden dolayı, sahip oldukları başarıları hiçbir zaman yeterli görmeyerek bu başarı zincirini sürekli büyütmeyi hedeflemektedirler.

Hizmet sektöründe sahip oldukları kaliteyi daha fazla insana ulaştırmayı hedeflemelerinin en büyük sebebi ise; İnsanların Lunch Box markasını her noktada görebilmelerini ve en önemlisi insanların algılarında ve anılarında Lunch Box markasını en iyi noktada tutabilme istekleridir.

Günümüzde büyük ve güçlü bir Aile olan The Lunch Box Company; Kendi bünyesinde ki çalışma ekibi ile tüm hassasiyet, özveri ve sevgi ile çalışmakta olduklarını, ancak çalışma ekibinin mutlu bir ortamda hizmet vermeleri sonucunda, kaliteli bir hizmet çıkarabileceklerinin bilincinde olduklarını ifade etmektedirler. Beraber çalışabilecekleri kişileri de iş ortakları olarak nitelendirmeyi tercih etmeyerek, kendinden emin ve başarılı bir şekilde ilerlenen bu yolda bilinirliliği ve marka sadakatine sahip olan bir işletme ile çalışıldığının bilincinde olabilecek, güven duygusunu oluşturabilecek, marka sevgisini ve hizmet kalitesini sürekli yükselişte tutabilecek kişileri benimsemeyi hedeflemektedirler.

 

LUNCHBOX FRANCHISE DETAYLARI

  • Franchise Girişimcisi yapacağı yatırım tutarını bir yıl sonunda hiçbir gerekçe göstermeksizin işletmesini iade ederek alabilecek.

 

Yani; iade garantili bir franchise işletme sistemine sahip olmaktadırlar. Markanın bu durumu sağlamasının sebebi ise koşulsuz olarak markalarının ilkelerine ve başarılarına karşı duydukları güvendir. Süreci bir yıl olarak belirlemelerinin en büyük sebebi ise, Türkiye de bir işletmenin istediği sonucu elde edebilmesi için ihtiyacı olan sonuç, minimum bir yıldır.

  • Franchise girişimcisi ile ortak belirledikleri, marka değerinin artacağına inanılan lokasyonlarda yatırım sürecine başlamaktadırlar.

Üstelik, Franchise girişimcisinin her zaman yanında durduklarını gösterebilmek adına franchise bedelini, ilk ay oluşacak işletme giderlerinde kullanabilmesi için girişimciden ücret almıyor, hediye ediyorlar.

  • Ortada bir yatırımın söz konusu olduğunun bilincinde olan Lunchbox, franchise girişimcilerine dayatmacı kurallar uygulamayı tercih etmiyor. Amaçlarının işleri zorlaştırmak değil, bulundukları yolda güvenle ve keyifle ilerleyebilecekleri dostlar kazanmak olduğunu belirtmektedirler. Güçlü bir aile olduklarını her koşulda vurgulamaktadırlar.
  • Yatırım yerinin mimari dekorasyonu devam ederken, işletme için en uygun ekip belirlenerek kalite odaklı personel ekibe merkezlerinde eğitim vererek kuruluş gününe hazır hale getirerek işletmeyi maksimum 3 ay da işler hale getiriyorlar.
  • Yatırım yapma isteği ve hevesinde olan, endişesi olan ama başarmak isteyen, şeffaflık ilkeleriyle sundukları 18 yıllık birikimlerinin bir parçası olmak isteyen tüm girişimcileri; kalan detayları görüşmek için ve daha yakından tanışmak ağırlamayı bekliyorlar.

LunchBox Bayilik Başvurusu için buraya tıklayınız.

Etiketler:

  • yatırım
  • girişimcilik
  • franchising
  • lunchbox

E-mail listesine kayıt olun
tüm fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun