Bayilik Haberleri

Meşhur Beyoğlu Çikolatası
Girişimcilerin Yüzünü Güldürüyor

Meşhur Beyoğlu Çikolatası
Girişimcilerin Yüzünü Güldürüyor

Meşhur Beyoğlu çikolatası, enfes kahve çeşitleri, kendine özgü sunumları ve butik cafe konseptiyle misafirlerini büyüleyen 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve; Antalya, Muğla, Mersin, Adana, Afyon ve Elazığ’dan sonra Yalova’da çikolata severlerle buluştu.

Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, girişimcilere sunduğu fırsatlarla yüz güldürürken büyümeye devam ediyor. Ekonomiye olan katkılarını iş ortaklarının da kazandığı bir yapı ile sürdürme amacında olan marka 2017 yılı sonuna kadar 25 şubeye ulaşmayı hedefliyor. 2017 yılı sonu ciro hedefi 3 milyon TL olan marka kendine özgü lezzetleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor.

İşi sahiplenerek ve severek yapan, misafirlerini sevgiyle ağırlayan girişimcilerle ortaklı yapan ve yüksek kazanç sağlayan çikolata ve kahve menüsü ile dikkatleri üstüne çeken 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, Türkiye’yi meşhur kırma katkısız el yapımı Beyoğlu Çikolatası, Beyoğlu Kraliçesi, Beyoğlu Kahvesi, Beyoğlu Brownie gibi özel lezzetlerle buluşturuyor. Hem kazanan hem kazandıran bir strateji ile girişimcilere fırsatlar sunmaya devam eden ve tüketicilerin beklentilerini çikolatanın vazgeçilmez tutkusu ile karşılayan marka, şubelerinde yer alan ‘’Beyoğlu tramvayı’’ dekorasyonu ile İstanbul dışında yaşayan misafirleri adeta Beyoğlu’nda nostaljik bir gezintiye çıkarıyor.

Meşhur Beyoğlu çikolatası çok yakında yurt dışında olmayı hedefliyor!

1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’ye Viyana, Orta Doğu ve İngiltere’den de teklifler geliyor. Çok yakında buralarda misafirlerini ağırlama hedefi olan marka, tat ve sunumlardaki özgünlüğü ile çikolata sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor. 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenecek olan ‘’Bayim Olur Musun?’’ fuarına da katılacak olan firma, çikolata workshop ve tadım aktiviteleriyle ziyaretçilerine ve yatırımcılara çikolata ziyafeti yaşatacak.1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’ye franchise başvuruları www.1983beyoglu.com web sitesi üzerinden, info@1983beyoglu.com mail adresinden veya 0 242 242 1983 telefon numarasından yapılabiliyor.

1983Beyoğlu’ndan girişimcilere iki yeni konsept; ‘’PERA’’ ve ‘’BEYOĞLU TRAMVAYI’’

Tarihi meşhur kırma Beyoğlu çikolatasını, Beyoğlu kahvesi ile birlikte misafirlerine butik cafe konseptinde sunan ve yediden yetmişe herkesin keyifli dakikalar geçirmesini sağlayan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, girişimcilere ‘’PERA’’ ve ‘’Beyoğlu Tramvayı’’ kiosk konseptiyle yeni fırsatlar sunuyor.

Antalya, Muğla, Mersin, Elazığ ve Adana’da toplam 6 şubesiyle misafirlerini ağırlayan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve 300 metrekare ve üstü alanlar için Beyoğlu’nun eski adı olan ‘’PERA’’ konseptini geliştirdi. 1983Beyoğlu ‘’PERA’’ konseptinde; tarihi meşhur kırma Beyoğlu çikolatası, spesiyal çikolata, kahve ve tatlıların yanı sıra ‘’PERA’’ ismine özel üretilecek tatlı ve atıştırmalık lezzetler yer alacak.

1983Beyoğlu ‘’Tramvay’’ kiosk modeli ile fark yaratıyor…

Kendi işini kurma hedefinde olan girişimcilere özel sunulan konseptler arasında yer alan ‘’Beyoğlu Tramvay’’ kiosk konsepti ise kent meydanları, AVM ve işlek caddeler için geliştirildi. Misafirler, lezzetli çikolatalar eşliğinde kahvelerini yudumlarken nostaljik Beyoğlu tramvayı içerisinde kendilerini Beyoğlu’nda hissedecek.

İşini severek, sahiplenerek misafirlerini ağırlayacak girişimcilerle iş ortaklığı yapan marka, kazandıran bir strateji ile girişimcilerin yüzünü güldürüyor. Tüketicilerin beklentilerini dolu dolu karşılayan 1983Beyoğlu, düşük maliyetler ile kaliteli hizmet sunuyor. Ürünlerinde toz karışım kullanmayan marka, kendine özgü sunum ve reçeteleriyle hem göz hem damak zevkine hitap ediyor.

Etiketler:

  • bayilik
  • girişimci
  • beyoğlu çikolatası
  • meşhur beyoğlu çikolatası

E-mail listesine kayıt olun
tüm fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun