Bayilik Haberleri

MNG Kargo
Hedeflerini Büyüttü
Yeni Bayiler Aranıyor

MNG Kargo
Hedeflerini Büyüttü
Yeni Bayiler Aranıyor

MNG Kargo Bayilik koşulları hakkında, Başka İş olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda maliyet, gelir-gider rakamları ve kar oranı gibi konularda önemli bilgiler elde ettik. Bir MNG Kargo Acentesi açmak isterseniz, bu yazımızda ihtiyacınız olan her detayı bulabilirsiniz.

Ülkemizde hizmet veren kargo firmaları ve bu firmaların bayi sayıları gün geçtikçe artıyor. Bu sayede rekabet artıyor, hizmet kalitesi yükseliyor ve kargo maliyetleri düşüyor. Buna rağmen kurumsallaşma başarısı gösteren firma sayısı bir hayli az. MNG Kargo bu kurumsallaşma sürecini başarı ile tamamlamış firmalardan bir tanesidir.

MNG Kargo Hakkında Bilgi

2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak kurulan MNG Kargo 800’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2000 den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir. Filosunda kendine ait uçakların yer aldığı tek kargo şirketi olma özelliğine sahip MNG Kargo, hava kargo taşımacılığı ile kara taşımacılığını entegre ederek Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir. MNG Kargo, MNG Cargo Airlines ile ithalat ihracatta gümrükleme, depolama ve antrepo hizmetlerindeki tescilli başarısını sürdürmektedir. Ayrıca, 2009 yılında hızlı hava taşımacılığı kategorisinde dünya lideri FedEx Express ile lisansörlük anlaşması imzalayan MNG Kargo, 220 ülkeye hizmet götüren bu entegre operasyonu ile dev bir sisteme sahiptir.

MNG Kargo sektörde ilk ve tek Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketidir. Sektörde çağ atlanılmasını sağlayan bu teknoloji sayesinde saatte 65 bin kargoyu yüksek hızda ayrıştırıp, el değmeden hatasız olarak hat araçlarına yükleyerek, hasarsız teslimat sağlamaktadır.

Birçok bayilik alternatifine göre bir kargo şubesi açmak bazı riskleri azaltmanızı sağlayabilir. Eğer kargo taşımacılığı hakkında bilgi ve deneyime sahipseniz, para kazanmak istiyor ve bunun için çok çalışmayı göze alıyorsanız, MNG Kargo Şubesi açmak tam size göre olabilir.


MNG Kargo Bayilik Verme Koşulları

MNG Kargo, bayilik almak isteyen girişimcilerde kendine güven, güçlü karakter, çalışkanlık gibi bireysel özellikler arıyor. Bunların yanı sıra, adayın 25 yaş ve üzeri olması, tercihen üniversite mezunu olması da bekleniyor. Ayrıca erkek adaylar için askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmamak da acente aranan koşullar arasında.


MNG Kargo Acente Açma / Acente Ortağı Olma

MNG kargo şubesi açmak için, bun talebinizin henüz bir MNG Kargo Acentesi olmayan bölgelerde olması gerekiyor. Bayi açmanın yanında zaten var olan bir şubeye bir miktar yatırım maliyetine katlanarak ortak olunabiliyor.


MNG Kargo Bayiliği Ne Kadar Kazandırıyor?

Bayi olmak için mesleki eğitim ve stajın tamamlanması gerekiyor. Bunun ardından MNG Kargo ekip, araç ve gerekli her türlü donanımı hazır bir şekilde size bir sistemi sunuyor. Aylık yönetici maaşı, işletme giderleri gibi tüm giderler hesaba katıldığında kısa ve orta vadede yaklaşık 10.000 TL, uzun vadede ise çok daha yüksek kazanç fırsatı ortaya çıkıyor.

MNG Kargo bayilik başvurusu yapmak isterseniz sayfamızdaki formu doldurarak firma yetkilileri ile irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

  • MNG
  • bayilik
  • girişimcilik
  • MNG Kargo

E-mail listesine kayıt olun
tüm fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun