İş Dünyası

ORBI Prime:
360 Derece Açıyla
HD Video Çekebilen
Dünyanın İlk Gözlüğü

ORBI Prime:
360 Derece Açıyla
HD Video Çekebilen
Dünyanın İlk Gözlüğü

Uzun yıllardan bu yana aksiyon kameraları maceralara atılan insanların en büyük tercihiydi. Özellikle GoPro markası pazara büyük oranda hakim durumda. Ancak onu dahi taşımaktan rahatsızlık duyduğunu ve kullanışlı olmadığını söyleyenler de var.

Sosyal medya çağındayız… Hemen herkes, elindeki telefonla video ve fotoğraf çekmeye ve paylaşmaya devam ediyor. Hayatımızın her anını canlı olarak paylaşmak istediğimiz zamanları yaşıyoruz. Bu yüzden, bu ihtiyaca yanıt veren alternatif teknolojiler de giderek daha sık karşımıza çıkmaya başladı. CES 2018’de tanıtılan boyun kamerası FITT360 bunlardan biriydi. Şimdi yine CES 2018’de lansmanı yapılan bir başka giyilebilir kamera karşımızda: Dünyanın ilk 360º video çekim yapan kameralı gözlüğü ORBI Prime.

Bakıldığı zaman yalnızca havalı bir güneş gözlüğü gibi görünen ORBI Prime; hayatınızın önemli anlarını, kolayca kaydedebilmenizi sağlayan bir gözlük... Hafif ama sağlam poli-karbon malzemeden üretildiği için kullanıcıyı rahatsız etmeyen dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün olarak öne çıkıyor. Su geçirmez özelliğe sahip olması ve polarize camları ile her ortamda çekim yapmaya olanak tanıyor.

Bu gözlükler, 4K çözünürlük sağlayan 4 adet 1080p kamerası ile 60 dakikaya kadar çekim yapabiliyor. Spor kasklarla da kullanılabildiği için bisiklete binerken, doğada yürüyüş yaparken, kanoda, kayakta her tür maceranızda size eşlik edebiliyor.

Orbi Prime Gözlük VS GoPro Aksiyon Kameraları

1080p kalitesinde videolar çekerek geçirdiğiniz muhteşem zamanları kayıt altına almak istiyorsanız, aradığınız ürünün ORBI Prime olduğunu söyleyebiliriz. ORBI Prime’yi GoPro’dan ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi; GoPro yalnızca gördüğü yeri kayıt altına alabilirken ORBI Prime, iki tane sapında ve iki tane de camların kenarında olmak üzere 4 kamerası ile hiçbir anı kaçırmanıza müsaade etmez.

Orbi Prime Özellikleri

♦ 1080p görüntü kalitesi ile 360 derecelik çekim yapar.
♦ 90 dakika aralıksız kayıt yapma olanağı sunar.
♦ Su geçirmeme özelliği sayesinde sizinle her yere gelebilir.
♦ Anında telefonunuzdan paylaşım yapmanızı sağlar.
♦ Kasklarla beraber takmanızda hiçbir sorun oluşturmaz.
♦ İsteğe bağlı olarak takılabilen güvenlik kayışı mevcuttur.
♦ Video sabitleme özelliği çektiğiniz videoların keskin ve net olmasını; pan, döndürme ve zoom gibi hareketlerin akıcı görünmesini sağlıyor. Gözlüğe eşlik eden uygulama üzerinden kaydettiklerinizi birleştirebiliyor, üzerine ses ekleyebiliyor, kesip düzenleyebiliyorsunuz. Entegre WiFi ile de videolarınızı anında düzenleyip sosyal platformlar üzerinde paylaşabiliyorsunuz.

ORBI Prime, kadın ve erkek için iki boyda geliyor. Ayrıca; Siyah/Siyah, Siyah/Ateş Kırmızı, Elektrik Yeşili /Kömür, Beyaz/Gri ve Beyaz/Alev Turuncusu olmak üzere 5 farklı renk seçeneğiyle stilinizi yansıtıyor.

Etiketler:

  • orbi prime
  • gopro
  • teknoloji

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!