Marka Hikayeleri

ST3
Sokak Müzisyenleri İçin
Portatif Ses Sistemi
ve Sahne

ST3
Sokak Müzisyenleri İçin
Portatif Ses Sistemi
ve Sahne

Hong Kong’lu girişimci ve tasarımcı Lee Long Yin’in tasarladığı bavul formatındaki taşınabilir ses sahnesi ST3, sokak müzisyenleri için mükemmel bir yardımcı olmaya aday…

Gelişen teknoloji ile birlikte girişimciler harika araçlar yaratmaya devam ediyor. Son yıllarda müzisyenlere ya da müzik keyfince müzik yapmak isteyen bireysellere yönelik çok sayıda inovatif ürünü deneyimlee şansını yakaladık. Kickstarter gibi fon toplama sitelerinde zaten niş bir alana yoğunlaşmamış ve kayda değer bir çözüm üreten ürünler çabucak hedefledikleri rakamlara ulaşabiliyor. İnsan sesini enstrüman sesine dönüştüren mikrofon Vochlea, cepte taşınabilen sanal bateri Freedrum, el hareketlerinizi kullanarak sesinize vokal efektleri verebileceğiniz Wiggle Kit, el hareketleriyle efekt eklemeyi sağlayan MIDI yüzüğü Neova ya da renkleri ritme çeviren yüzük kiti Specdrums, bu ürünlerden bazılarıydı. Şimdi de müzik tutkunlarının işine çok yarayacak yeni bir ürün ortaya çıktı. ST3 isimli taşınabilir sahne gittiğiniz her bir bavul içinde sahnenizi de götürebiliyorsunuz.

Sokak Müzisyenleri İçin Büyük Kolaylık

Lee Long Yin’in ST3 ismini verdiği bu sahne, bir müzisyenin sokak performansı sırasında ihtiyacı olacak hemen her şeyi ona sağlıyor. Bir bavulun içine sığabilen bu portatif ürün şimdiden büyük ilgi uyandırmışa benziyor. Girişimci platformlarında ya da teknoloji sitelerinde ST3 haberlerine sıkça rastlamak mümkün.

ST3, ismini storage, street ve stage sözcüklerinin baş harflerinden alıyor. Yenilikçi bir tasarıma sahip olması, performans sırasında sanatçının üzerine çıkabileceği kadar dayanıklı olması ve hepsinden önemlisi katlandıktan sonra küçük bir bavulun içine sığabilmesi gibi özellikleri bu ürünü rakipsiz kılıyor diyebiliriz. ST3’ün yerleşik bir amplifikatörü, hoparlörü, mikrofonu hatta müziğin moduna göre performansınıza görsel ambiyans ekleyebileceğiniz aydınlatma fonksiyonu yer alıyor. Doğaçlama performanslar, sokak performansları, ev partileri gibi etkinliklerin yıldızı olmaya aday bir ürün. 

Sahnenin açılmadan önceki haline baktığınızda, böyle bir ürünle karşılaşacağınızı tahmin etmeniz zor. Yerdeki platform, mikrofon standının etrafına sarılı şekilde duruyor ve mikrofon standı da bavul için tutacak işlevi görüyor. Böylece portatif sahnenizi tekerlekli bir bavul gibi istediğiniz yere kolayca götürebiliyorsunuz.

Etiketler:

  • ST3
  • teknoloji

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!