Haber

Sürdürülebilir İş Ödülleri 2018
finalistleri açıklandı

Sürdürülebilir İş Ödülleri 2018
finalistleri açıklandı

Sürdürülebilir İş Ödülleri 2018 finalistleri açıklandı


Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından verilen Sürdürülebilir İş Ödülleri, 2018 ödüllerini kısa zamanda dağıtmaya hazırlanırken, geçtiğimiz gün bu yılın finalistleri belli oldu. Kategorileri ve finalistleri buradan inceleyebilirsiniz.
Türkiye’de, iş dünyasında sürdürülebilir iş modellerininin yerleşimi, gelişimi ve toplumda sürdürülebilir yaşam şeklinin gelişimi için global yaklaşımla sürdürülebilirlik çalışmaları yapan Sürdürülebilirlik Akademisi; güçlü sürdürülebilirlik platformları yaratarak bu alanda önderlik yapmaktadır. Bu kapsamda Sürdürülebilirlik Akademisi, sürdürülebilir gelecek için çalışan ve iş süreçlerine sürdürülebilirliği yerleştiren ve yerleştirmeyi hedefleyen ulusal ve uluslararası kurumlar, sivil toplum kuruluşları ve devlet iş birliğiyle; araştırmalar, konferanslar, seminerler, workshoplar, kurumsal eğitim çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri ile danışmanlık ve üniversite gençliğine yönelik bilgilendirme çalışmalarını yürütmektedir. Sürdürülebilirlik Akademisi, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarının karbon ayak izlerini silmektedir.


Ödül töreni 17 Ekim’de
 

Türkiye’de, iş dünyasında sürdürülebilir iş modellerinin yerleşimini, başarılı çalışmalar gerçekleştiren şirketleri ortaya çıkarmak ve rol model olmalarını sağlayarak değişimi teşvik etmeyi amaçlayan Sürdürülebilir İş Ödülleri, 17 Ekim günü saat 19.00’da FairmontQuasar İstanbul Otel'de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Etiketler:

  • finalist
  • ödülleri
  • Sürdürülebilir

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!