Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Baskais.com üzerinden; bayilik vermek isteyen firmalar ile bayilik almak isteyen kullanıcıların bir araya gelmelerini sağlar. Taraflar, kendilerinin belirleyeceği koşullar dahilinde anlaşma yaparlar. Baskais.com, tarafların birbirlerine vermiş oldukları taahhütlerden sorumlu değildir.  Hiçbir suretle tarafların anlaşmalarını garanti etmemektedir.

1. Baskais.com yayımladığı her türlü içeriklerin telif haklarını kendinde tutar. İçeriklerin kopyalanması ya da başka yerlerde kullanılmasının tespiti halinde, ilgili içerikler dolayısı ile tazminat ya da yayımdan kaldırtma dava hakkını kendinde saklı tutar.

2. Baskais.com, aksi sitede belirtilmediği sürece, kullanıcıların beyan ettikleri bilgilerin doğrulunu garanti etmemektedir.

3. Baskais.com firmalara sunulmak üzere; ziyaretçi logolarını depolar ve istatistik tablolarına kaynak olarak kullanabilir. İşbu istatistiksel tablolarda kişisel bilgilerin gizliliği esasına riayet edilir.

 4. Bayilik verme taahhüdünde bulunan taraflar ile diğer kullanıcılar arasında yapılacak anlaşmalardan Baskais.com sorumlu değildir. Baskais.com ancak tarafların birbirleri ile irtibat kurmalarını sağlamaktadır.

 5. Baskais.com aksi belirtilmedikçe tarafınıza ait iletişim adreslerine bayilik fırsatları ile alakalı olarak bilgilendirme amaçlı içerik atabilecektir. Bunun için taraflardan ayrıca izin almasına gerek yoktur.

 6. İşbu baskais.com sahibi “Cumhuriyet Cad.No:123/9 Harbiye Şişli İstanbul ” adresinde mukim D-Branded Medya’dır.  

7. İşbu " Kullanım Sözleşmesi www.baskais.com üzerinden yayınlanarak; siteye giriş yapan her gerçek veya tüzel kişi tarafından erişimi mümkün kılınmıştır.

 8. İşbu sözleşme www.baskais.com sitesinde yayımlandığı tarihte yürürlüğe girer.

 9. İşbu sözleşmeye aykırılıktan doğacak davalara bakmakla yetkili mahkeme ve icra daireleri İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleridir.

E-mail listesine kayıt olun
tüm fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun