Çöps Çöp Şiş Bayilik

  • BAYİLİK MALİYETİ

    200,000 TL 400,000 TL

  • YATIRIM GERİ DÖNÜŞÜ

    24 AY 36 AY

  • ORTALAMA KAR MARJI

    30.00 %

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İLGİLİ KİŞİ :
Franchise Departmanı
TELEFON :
(216) 383-50-50
WEBSİTESİ :
E-MAIL :
ADRES :

Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:534-536 1.Bodrum Dükkan No:41 Maltepe / İstanbul / TÜRKİYE

Bayilik Bilgileri

Sez Gıda Ltd Şti. ÇÖPS markası ile Ege’nin bu lezzetli ürününü tüketicilerle buluşturmayı hedeflemektedir.

ÇÖPS restoranları franchise sistemi ile işletilmekte ve başta Çöpşiş olmak üzere lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini modern bir işletme – tedarik sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

ÇÖPS dinamik bir yaklaşımla franchise işletmecilik modeliyle yeme içme sektöründe önemli bir boşluğu doldurmayı hedefleyen yenilikçi bir markadır. Lezzetli, dondurulmadan hazırlanmış yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatla geniş kitlelere yaymayı hedefleyen bir markadır.

Hızla büyüyen restoranlar zincirimiz, kazan kazandır odaklıdır sizin için sunduğumuz hizmet anlayışımızla Türkiye’nin her yerine ulaşmayı hedeflemekteyiz. Türkiye genelinde bayiilerimizi arttırmak için çalışmaktayız. Siz yatırımcılarımızı franchising sistemize katılmaya çağırıyoruz .Yatırımcılarımızdan Franchise giriş bedeli talep ediyoruz. 

Yemeklerin hammaddesi franchise işletme sahipleri tarafından temin edilmektedir.

Tüm Mağazalarda menüler aynıdır ve yemek üretimi lokal olarak yapılmaktadır.

Açılan tüm mağazalarımızda aynı konsepti uygularız. Müşterilerin siparişleri hızlı ve lezzeti olacak şekilde önlerine gelir. Şubelerimiz gerek kendi ekipleri, gerekse Tarım Bakanlığı tarafından belli periyotlarda denetlenmektedir.

Franchising sistemi ile çalışan şubelerimize merkez şubemizde çeşitli eğitimler düzenleriz. Mağaza açılış öncesi ve sonrasında sürekli bu eğitimler devam eder. 

İsim Hakkı: 50.000TL

E-mail listesine kayıt olun
tüm fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun