Yükseliş Koleji Franchising

  • BAYİLİK MALİYETİ

  • YATIRIM GERİ DÖNÜŞÜ

  • ORTALAMA KAR MARJI

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İLGİLİ KİŞİ :
Yükseliş Koleji
TELEFON :
(507) 315-63-03
WEBSİTESİ :
E-MAIL :
ADRES :

Karaköprü 2. Km ŞANLIURFA 

Bayilik Bilgileri

Yükseliş Okulları

Atılım Dersaneleri’nin faaliyete başladığı günden bu güne Şanlıurfa'da eğitimin çıtası daima "Yükseliş" e geçmiştir. Büyük bir özveri ile çıkmış olduğumuz bu yolda kuruluşlarımız arasına yeni kattığımız "Yükseliş Okulları" eğitim alanında Şanlıurfa'da eğitim düzeyini yükseltmeyi amaçlıyor . İlk olarak 2004 yılında dershanecilik alanında faaliyet göstermeye başlayan Atılım Eğitim Kurumları, kısa sürede kendi alanında, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka hâline gelmiştir. Hızla yükselen ve her sınav döneminde kalitesini sergilediği başarılar ile tescilleyen Atılım Eğitim Kurumları, 2014 yılında bir yeniliğe daha imza atmıştır. 

Güçlü bir Oluşum; Yükseliş Okulları

Bu başarıları devam ettirmek ve değişen koşullara hızlı ayak uydurmak adına; Deneyimli kadrosu, kaliteli eğitimi, yoğunlaştırılmış deneme sınavları, günlük kitap okuma saatleri, sosyal ve kültürel faaliyetleri, ara sınıflarda sınavlara yönelik hazırlık eğitimi ve bir çok yenilik ile “Güneydoğu Yükseliş Okulları” adı altında Şanlıurfa’nın  gözde ilçesi Karaköprü'de faaliyete başlamıştır.
Yükseliş Okulları; büyük bir özveri ile çıkmış olduğu bu yolda eğitim alanında Şanlıurfa'da eğitim düzeyini yükseltmeyi amaçlamaktadır. Yükseliş Koleji, "Eğitimde daima daha yükseğe" şiarıyla, öğrenci ve veli memnuniyeti sağlamadaki kararlılığı, uzman ekip, modern alt yapısı ve örnek uygulamaları ile Türkiye'ye referans gösterilen eğitim kurumlarından biri olma vizyonu ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. 
Yükseliş Okulları hedeflerini yüksek tutanlar için yapılandırılmış akademik eğitimden, yabancı dillere, sınavlara hazırlıktan, dolu dolu sosyal aktiviteler ile geçen eğitim hayatının canlı bir şekilde yaşandığı okuldur.

E-mail listesine kayıt olun
tüm fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun