Haber

Burger King®
Ağrı’da İlk Franchise
Restoranını Açtı

Burger King®
Ağrı’da İlk Franchise
Restoranını Açtı

Burger King® Ağrı’da İlk Franchise Restoranını Açtı

Burger King®, hızlı servis restoran sektöründe TAB Gıda kalitesini güçlü franchise sistemiyle tüm Türkiye’ye yaymaya devam ediyor. TAB Gıda güvencesiyle hızla büyümeye devam eden Burger King®, Ağrı’da franchise olarak açılan ilk restoranı ile lezzet zincirine bir yeni halka daha ekledi
Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda güvencesiyle faaliyet gösteren Burger King®, lezzet ağını genişletmeyi sürdürüyor. Ağrı’da ilk franchise restoranını açan Burger King®, zengin menü alternatifleriyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, yeni restoranının kapılarını Ağrı’da açarak lezzet severlerin yeni buluşma adresi olmayı hedefliyor. Burger King®’in birbirinden lezzetli, ekonomik ve doyurucu menüleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, kral patatesi, enfes sosları ve daha birçok lezzeti tutkunları ile buluşmayı bekliyor.

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri lideri olduklarını belirten TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan, konuyla ilgili olarak “Burger King®’in ana geliştirici ve üretici haklarını alarak Türkiye’ye getirmemizle başlayan süreçte bugün Burger King’in dünyadaki en büyük master franchisee’si konumundayız. Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranımız bulunuyor. Franchise olarak ilk kez yer aldığımız Ağrı şehrimizde Burger King® restoranımızı hizmete sunmaktan, Türkiye’nin en batısından en doğusuna kadar yaygın bir coğrafyada bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Başarımızın temelinde uluslararası kalite ve hijyen standartlarında üretim ve hizmet anlayışımızın yanı sıra hızlı servis restoran zinciri kategorisinde dünyada benzersiz bir gıda ekosistemimiz bulunuyor. TAB Gıda markalarının sektördeki gücü, yatırımcılarımıza da avantaj sunuyor. Girişimcilere, hazır bir sistem içerisinde yatırım yapma imkânı sağlıyor. Bu alanda yatırım yapmayı planlayan girişimcileri desteklemeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.


 

Etiketler:

  • King
  • Burger

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!