Seminer ve Eğitimler

SUCOOL’dan Teknoloji Girişimlerine Fırsat

SUCOOL’dan Teknoloji Girişimlerine Fırsat

   Sabancı Üniversitesi Teknoloji Tabanlı Girişimleri Hızlandırma Merkezi SUCOOL, 2018 yılında enerji ve temiz teknolojiler dikeyinde hem erken aşama girişimciler, hem de büyüme aşamasındaki start-up’lara yönelik uluslararası programları hayata geçirdi. Programa son başvuru tarihi 8 Kasım 2018.

   SUCOOL, Hollanda merkezli InnoEnergy şirketi ile yaptığı iş birliği neticesinde 2018 itibariyle yönünü Enerji ve Temiz Teknolojiler alanında çalışan erken aşama start-uplara çevirdi. InnoEnergy'nin tasarladığı PRIMER Ön Hızlandırma Programı ile SUCOOL, enerji ve temiz çevre teknolojileri geliştiren girişimcilere, özel olarak ise erken aşama yatırım imkanları ve Avrupa’daki yatırımcı ağına erişim fırsatları sunuyor.    

   PRIMER Ön Hızlandırma Programı kapsamında henüz pazara çıkmamış bir iş fikrine sahip girişimci adayları; programında iş fikrinden ürüne ve üründen pazara giden yolda gereken iş ve gelir modeli tasarımı, ekip ve kaynak yönetimi, pazarlama ve finans gibi konularda uzmanlarından teorik ve uygulamalı eğitimler ve mentorluk desteği alacaklar. Ücretsiz olan PRIMER Ön Hızlandırma Programı’na sektörden bağımsız teknoloji tabanlı iş fikrine sahip herkes başvuru yapabilir. Programı tamamlayanlar girişimlerini çekirdek yatırıma hazır seviyeye taşıyacak. Girişimlerini büyütmek amacıyla SUCOOL programlarına başvurmak istediklerinde öncelik elde edecekler. Programa son başvuru tarihi 8 Kasım 2018.

 

PRIMER Ön Hızlandırma Programı eğitimleri 8 modülden oluşuyor. Ücretsiz eğitimler, 17-18 ve 24-25 Kasım tarihlerinde Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampüsü’nde gerçekleşecek.     

 

Program hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru için: 

https://sucool.sabanciuniv.edu/primer    

İletişim: sucool@sabanciuniv.edu 

Etiketler:

  • start-up
  • InnoEnergy
  • SUCOOL
  • eğitim
  • teknoloji

E-mail listesine kayıt olun
özgeçmişinize uygun
kariyer fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun!